Poruka sa Petrovaradina: Vidimo se sutra i svakog drugog dana dok ne bude pravda

Komemorativni skup, povodom pogibije 16 ljudii u padu nadstrešnice na železničkoj stanici, završen je večeras u Novom Sadu 16-minutnom tišinom za 16 žrtava pada nadstrešnice, a studenti su, za kraj, na zidinama Petrovaradinske tvrđave razvili transparent na kojem je pisalo „Vidimo se sutra i svakog drugog dana, dok ne bude pravda“.
Godišnjica pada nadstrešnice u Novom Sadu, još bez sudskog postupka

Na današnji dan pre godinu dana u Novom Sadu je u obrušavanju nadstrešnice renovirane železničke stanice poginulo 16 ljudi a jedna devojka je teško povređena, ali i pored protoka vremena i dalje nije utvrđena krivična odgovornost za taj događaj.